Майстер-клас по плаванню від олімпійського чемпіона


Спортсменам завжди приємна увага і опіка. А особливо юним спортсменам. Їхня мотивація суттєво підвищується, коли вони особисто знайомляться з відомими досвіченими старшими колегами. Саме тому наші юнаки з радістю і захопленням зустрілися з Денисом Олеговичем Силантьєвим, пловцем, заслуженим майстром спорту, срібним призером Олімпіади в Сіднеї (2000), чемпіоном світу (1998), чемпіоном Європи (2001,2004), чотирикратним призером Кубку світу з плавання, учасником чотирьох Олімпіад, а в даний момент – народним депутатом України. 

 
         Також до спілкування з юними спортсменами долучилися Віталій Йосипович Ерфан, начальник департаменту молоді та спорту Закарпатської ОДА та Роберт Йосипович Левицький, голова Федерації водних видів спорту на Закарпатті.  
         Звичайно, Денис Силантьєв вже був знайомий з усіма питаннями, пов’язаними з тренуванням наших ватерполістів у басейні “Буревісник”. Для іх найшвидшого вирішення і потрібне таке живе спілкування саме з тими, хто кожного дня тут готується відстоювати честь рідного міста, краю та України на змаганнях. 
         Уся ватерпольна спільнота міста Ужгорода з надією дивиться у майбутнє і вірить, що Ужгород за декілька років вже прийматиме у себе гостей у новому, пристосованому саме для водного поло, басейні та організовуватиме міжнародні турніри.

        

 

                                                                                                  Маріанна Волошина.

 
      

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *