Міжнародний турнір в Сентеші.


Міжнародний турнір в Сентеші знову збирає юних спортсменів!
Місто Сентеш в Угорщині вже 14 років поспіль збирає юних ватерполістів для участі в міжнародному турнірі “Кубок “DIAPOLO”. В цьому році турнір проводиться з 4 по 6 серпня. Крім нашої команди та хазяїв турніру, угорців, у змаганнях за кубок приймуть участь ватепрольні клуби з Ізраїлю, Данії, Литви, Фінляндії, Великобританії, Азербайджану та Словакії. Бажаємо нашим юним спортсменам перемоги та вболіваємо за них!

                                                                                      Маріанна Волошина

"Кубок Діаполо"(4серпня)2001-2002р,н,

Час Білі Сині По періодам Рахунок
7,00KPM KaunasDynamo Uzsgorod
(2-2, 1-4, 2-3, 3-2)ПРОТОКОЛ 8-11
8,00Hapoel Petach Tikva
Turun Uimarit Turku(4-2, 5-1, 2-3, 2-1, )ПРОТОКОЛ 13-7
9,00
Hapoel Beit YitzhakTel Aviv(5-2, 0-1, 2-2,1-2)ПРОТОКОЛ 9-6
10,00Csabai Csirkefogók VKASRC Dzukijos Vandenis Alytus(0-0, 2-1, 2-0, 2-3)ПРОТОКОЛ 6-4
11,00Szentesi VKMiskolci VLC(1-1, 1-4, 1-2, 1-3)ПРОТОКОЛ 4-10
12,00
Zempléni VKSSK Slagelse(3-0, 1-2, 1-1, 1-1)ПРОТОКОЛ 6-4
13,00
Dynamo UzsgorodCrystal Palace(1-4, 2-2, 3-2, 3-1)ПРОТОКОЛ 9-9
14,00
Turun Uimarit TurkuASRC Dzukijos Vandenis Alytus(1-2, 3-3, 1-1, 4-2)ПРОТОКОЛ 9-8
15,00Szentesi VKTel Aviv(4-3, 6-3, 3-0, 4-2)ПРОТОКОЛ 17-8
16,00
SSK SlagelseCsabai Csirkefogók VK(1-0, 1-1, 2-1, 0-1)ПРОТОКОЛ 5-2
17,00
Miskolci VLCKPM Kaunas(5-0, 3-0, 1-3, 4-2)ПРОТОКОЛ 13-5
18,00Hapoel Petach TikvaZempléni VK
(6-2, 1-2, 4-3, 4-1)ПРОТОКОЛ 15-8
19,00
Crystal PalaceHapoel Beit Yitzhak(1-2, 3-1, 4-0, 6-1)ПРОТОКОЛ 14-4

 

"Кубок Діаполо" (5серпня) 2001-2002р,н,

Час Білі Сині По періодам Рахунок
7,00Miskolci VLCHapoel Beit Yitzhak(3-0, 4-1, 5-0, 1-2)ПРОТОКОЛ 13-3
8,00ASRC Dzukijos Vandenis AlytusSSK Slagelse(2-2, 1-3, 2-1,4-1)ПРОТОКОЛ 9-10
9,00Szentesi VKDynamo Uzsgorod(3-1, 3-2, 2-4, 0-4)ПРОТОКОЛ 8-11
10,00Zempléni VKTurun Uimarit Turku(2-1, 1-1, 2-2, 3-2)ПРОТОКОЛ 8-6
11,00Tel AvivCrystal Palace(1-2, 4-2, 3-3, 2-0)ПРОТОКОЛ 10-7
12,00Csabai Csirkefogók VKHapoel Petach Tikva(1-2, 0-3, 0-2, 2-0)ПРОТОКОЛ 3-7
13,00KPM KaunasHapoel Beit Yitzhak(5-1,2-1, 3-2, 4-2)ПРОТОКОЛ 14-6
14,00ASRC Dzukijos Vandenis AlytusZempléni VK(0-2, 3-3, 3-4, 4-3)ПРОТОКОЛ 10-12
15,00Dynamo UzsgorodMiskolci VLC(3-7, 0-3, 2-2,№-2)ПРОТОКОЛ 8-14
16,00Csabai Csirkefogók VKTurun Uimarit Turku(1-3, 2-1, 3-1, 1-3)ПРОТОКОЛ 7-8
17,001971-es serdülő-bajnokcsapat nosztalgia mérkőzése (35. évforduló35th anniversary match of 1971 champion team
18,00Szentesi VKCrystal Palace(2-2, 2-2, 3-3, 0-0)ПРОТОКОЛ 9-7
19,00SSK SlagelseHapoel Petach Tikva(3-1, 0-4, 3-2, 0-2)ПРОТОКОЛ 6-9
20,00KPM KaunasTel Aviv(2-3, 2-3, 0-4, 2-3)ПРОТОКОЛ 6-13

 

"Кубок Діаполо" (6серпня) 2001-2002р,н,

Час Білі Сині По періодам Рахунок
7,00Turun Uimarit TurkuSSK Slagelse(1-4, 2-4, 1-1, 1-3)ПРОТОК 5-12
8,00Tel AvivDynamo Uzsgorod(2-2, 1-3, 2-3, 1-)ПРОТОКОЛ 6-12
9,00Szentesi VKHapoel Beit Yitzhak(2-2, 6-1, 1-2, 4-0)ПРОТОКОЛ 13-5
10,00Crystal PalaceKPM Kaunas(2-0. 0-0, 2-1, 3-1)ПРОТОКОЛ 7-2
11,00Miskolci VLCTel Aviv(5-0, 3-1, 3-1, 4-3)ПРОТОКОЛ 15-5
12,00Hapoel Beit YitzhakDynamo Uzsgorod(1-3, 1-3, 1-3, 3-5)ПРОТОКОЛ 6-14
13,00Szentesi VKKPM Kaunas(6-1, 2-1, 3-2, 4-0)ПРОТОКОЛ 15-4
14,00Crystal PalaceMiskolci VLC(1-5, 3-3, 2-4, 1-1)ПРОТОКОЛ 7-13
15,00EREDMÉNYHIRDETÉS / CLOSING CEREMONYEREDMÉNYHIRDETÉS / CLOSING CEREMONY

 

"Кубок Діаполо" (4серпня) 2003-2004р,н,

Час Білі Сині По періодам Рахунок
8,00Szentesi VKHapoel Petach Tikva(7-2, 0-1, 9-0, 1-2)ПРОТОКОЛ 18-4
9,00Dynamo UzsgorodHapoel Beit Yitzhak (ISR) (7-0, 2-3, 1-1, 3-0)ПРОТОКОЛ 13-4
10,00Csabai Csirkefogók VKMiskolci VLC(4-3, 2-5, 1-0, 3-5)ПРОТОКОЛ 10-13
11,00Hapoel Beit YitzhakCrystal Palace(6-0, 3-2, 1-2, 5-0)ПРОТОКОЛ 15-4
12,00Turun Uimarit TurkuGivat(2-1, 2-0, 4-5, 0-3)ПРОТОКОЛ 8-9
13,00Zempléni VKSSK Slagelse(2-4, 1-4 5-4, 2-6)ПРОТОКОЛ 10-18
14,00Szentesi VKHapoel Beit Yitzhak (ISR) (0-4, 4-2, 5-3, 6-5)ПРОТОКОЛ 15-14
15,00Hapoel Petach TikvaCsabai Csirkefogók VK(2-2, 3-3, 1-2, 0-3)ПРОТОКОЛ 6-10
16,00Miskolci VLCDynamo Uzsgorod(3-5, !-4, 5-4, 3-1)ПРОТОКОЛ 12-14
17,00Hapoel Beit YitzhakTurun Uimarit Turku(6-0, 5-0, 1-1, 4-0)ПРОТОКОЛ 16-1
18,00Crystal PalaceSSK Slagelse(0-5, 1-3,2-5, 1-6)ПРОТОКОЛ 4-19
19,00GivatZempléni VK(1-7, 2-4, 2-7, 1-2)ПРОТОКОЛ 6-20

 

"Кубок Діаполо" (5серпня) 2003-2004р,н,

Час Білі Сині По періодам Рахунок
8,00Zempléni VKCrystal Palace (GBR)(2-2, 3-2, 2-1, 0-6)ПРОТОКОЛ 7-11
9,00Turun Uimarit Turku Azerbaijan U14 (AZE)(2-1, 1-1, 1-4,2-0)ПРОТОКОЛ 6-6
10,00SSK SlagelseGivat(11-0, 2-1, 7-0, 3-0)ПРОТОКОЛ 23-1
11,00Hapoel Beit Yitzhak (ISR)Miskolci VLC(4-5, 2-4, 1-4, 1-3)
ПРОТОКОЛ
8-16
12,00Dynamo UzsgorodHapoel Petach Tikva(6-1, 7-1, 3-5, 3-1)ПРОТОКОЛ 19-8
13,00Szentesi VKCsabai Csirkefogók VK(8-1, 1-3, 4-0, 1-2)ПРОТОКОЛ 14-6
14,00Azerbaijan U14 (AZE)Givat(1-1, 6-1, 4-3, 4-3)ПРОТОКОЛ 15-8
15,00Turun Uimarit TurkuZempléni VK(2-5, 1-6, 0-5, т3-4)ПРОТОКОЛ 6-20
16,00Hapoel Beit YitzhakSSK Slagelse(3-2, 1-1, 2-2, 2-1)ПРОТОКОЛ 8-7
17,00Csabai Csirkefogók VKDynamo Uzsgorod(2-6, 4-4, 2-5, 0-3)ПРОТОКОЛ 8-18
18,00Hapoel Petach TikvaHapoel Beit Yitzhak (ISR) (2-4, 0-1 2-2, 1-3)ПРОТОКОЛ 6-9
19,00Szentesi VKMiskolci VLC(9-4, 5-1, 2-1, 5-3)ПРОТОКОЛ 21-9

 

"Кубок Діаполо" (6серпня) 2003-2004р,н,

Час Білі Сині По періодам Рахунок
7,00GivatCrystal Palace(2-6, 2-8, 0-4, 0-6)ПРОТОКОЛ 4-24
8,00Zempléni VKAzerbaijan U14(4-1, 3-1, 5-3, 3-4)ПРОТОКОЛ 15-9
9,00SSK SlagelseTurun Uimarit Turku(5-0, 5-0, 5-0,4-3)ПРОТОКОЛ 19-3
10,00Azerbaijan U14Csabai Csirkefogók VK(1-1, 1-4, 2-0, 2-2)ПРОТОКОЛ 6-7
11,00Miskolci VLCHapoel Petach Tikva(7-1, 4-4, 5-3, 4-0)ПРОТОКОЛ 20-8
12,00Zempléni VKCsabai Csirkefogók VK(4-3, 2-1, 3-3, 2-3)ПРОТОКОЛ 11-10
13,00Szentesi VKDynamo Uzsgorod(6-1, 3-1, 4-0, 0-0)ПРОТОКОЛ 13-2
14,00EREDMÉNYHIRDETÉS CLOSING CEREMONY

Фінальне становище команд 2001-2002р.н.

Місце КомандиКращі гравці
1Miskolci VLC (HUNSisán Balázs
2Dynamo Uzsgorod (UKR)Oleksandr Bakshenyev
3Szentesi Vízilabda Klub (HUN)Barna Márton
4Crystal Palace (GBR)Ben Curtis
5Tel Aviv (ISR)Daniel Sher
6KPM Kaunas (LTU) Gintaras Daniunas
7Hapoel Petach Tikva (ISR)Roy Gortler

Фінальне становище команд 2003-2004р.н.

Місце Команди Кращий гравець
1Szentesi Vízilabda Klub (HUN)Kovács Kristóf
2Dynamo Uzsgorod (UKR)Dmytro Panteleymonov
3Miskolci VLC (HUN)Takács Donát
4Csabai Csirkefogók VK (HUN)Bucsi Ferenc
5Hapoel Beit Yitzhak (ISROmer Markovich
6Hapoel Petach Tikva (ISR)Ori Raz

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *