17th FINA World Masters.(07.aug.17    )


7 серпня в Будапешті починається чемпіонат світу з водного поло – 17th FINA World Masters, в якому прийматимуть участь спортсмени старіші 25-ти. На участь у турнірі подали заявку 102 чоловічих команди. Україну на чемпіонаті представлять 5 команд у чотирьох вікових категоріях .WPC Uzhgorod (35+), Masters water polo team Aquatiko (35+), Water polo club Dynamo Kyiv (40+), Water polo club Kyiv (50+) та Veterans Association of water sports WP masters (60+). Ужгород представляє команда WPC Uzhgorod у віковій категорії 35+.Тримаємо кулаки за наших спортсменів, бажаємо успіху, чекаємо до дому з перемогою!

     

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M30+

Час Команди Команди Рахунок
8.00 WPC Kazan (RUS) Belarus Master (BLR) 9-9
9.00 Bay Area Masters (USA) Neptun VSC (HUN) 5-14
10.00WC Somovi (SRB)The Olympic Club (USA) 3-11
11.0 MAFC Masters (HUN) St- Petersburg Masters (RUS) 14-10

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
8.00WPC Uzhgorod (UKR) C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (ITA) 19-6
9.00The Olympic Club (USA) Hungarian Bull's Blood (HUN) 3-8
East Bay Masters Water Polo (USA)SV Rheinhausen 1913 (GER) 7-11
Field of Play "F"
8.00Jadran Veterani (MNE) ESE 80 (HUN) 10-11
9.00 Masters water polo team Aquatiko (UKR) Brasil-Masters Old Fellows (BRA) 7-6
10.00Sport Club Brenntag (ROU)Real Canoe N.C. (ESP) 8-8

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M40+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
15.00  Pampas (ARG) Triangle Water Polo (USA) 9-10
19.00Millennium (HUN)Galatasaray Spor Klubu (TUR)
Field of Play "E"
8.00Masters Rio Waterpolo Club (BRA Belarus Master (BLR) 9-8
9.00OSC Senior (HUN)Sport Club Brenntag (ROU) 11-4
10.00Water polo club Dynamo Kyiv (UKR) St-Petersburg Masters (RUS) 7-7
11.00  Oázis Sport Club (HUN)Darkside (USA) 7-9

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M45+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
8.00 Polo Acuatioc Medellin Masculino (COL) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 11-11
9.00Real Canoe N.C. (ESPBudai LTD (HUN) 16-5
10.00St-Petersburg Masters (RUS) Waterpolo Stadio (CHI) 11-7
11.00  Masters Water Polo Club Veteran 70 (CRO) Helsingfors Simsällskap (FIN) 22-5
Field of Play "A"
12.00 Tungsram SC (HUN) Blue Thunder Masters (USA) 14-6
13.00 AMPA ECP 40 (BRA) KVP H2O Piestany (SVK) 20-3
14.00YBL- Octopus (HUN)Baltic Masters (RUS) 8-5
15.00 SV Rheinhausen 1913 (GER) Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA) 7-13

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M50+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
11.00  Sunday Boys (HUN) Polytechnic S&WP Club (GBR) 8-8
12.00  Scottsdale Water Polo (USAMaster Old Fellows (BRA) 6-9
13.00Masters Water Polo Club Stara Sava (CRO)Pampas (ARG) 7-11
14.00 Dynamo Masters (RUS) UWA City Beach Water Polo Club (AUS) 17-6
Field of Play "F"
11.00Calgary Masters Water Polo Club (CAN)Masters RIO Water Polo Club (BRA 3-6
12.00 SV Rheinhausen 1913 (GERBay Area Masters (USA) 4-6
13.00  The Olympic Club (USA) -Old Boys Prague (CZE) 16-8
14.00 Happy Hippos (HUN Water polo club Kyiv (UKR) 7-9

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M55+

Час Команди Команди Рахуцнок
Field of Play "B"
11.00 MC Walrus Budapest (HUN) Helsingfors Simsällskap (FIN) 9-1
12.00Santa Barbara Masters (USA)Old Boys Prague (CZE) 12-4
Field of Play "C"
8.00Perth Cockatoos (AUS) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 5-7
9.00SV Cannstatt (GER) Sunday Boys (HUN) 7-2
10.00  Masters RIO Water Polo Club (BRA) St- Petersburg Masters RUS 12-10

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M60+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
16.00 Calgary Masters Water Polo Club (CAN)Santa Barbara Masters (USA 2-14
17.00 Düsseldorfer SC 1898 (GER) Perth Cockatoos (AUS) 9-4
Field of Play "E"
12.00 Pampas (ARG)UWA City Beach Water Polo (AUS) 4-3
13.00HZC de Robben (NED) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 9-5
14.00 SV Cannstatt (GER) Blue Thunder Masters (USA) 8-11

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M65+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
13.00 Old Mission Bay Water Polo Club (USA)Helsingfors Simsällskap (FIN) 13-1
14.00Perth Cockatoos (AUS SV Poseidon Hamburg (GER) 4-7
Field of Play "F"
15.00 A.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITA) Santa Barbara Masters (USA) 6-4
16.00 Kalevi Ujumiskol (EST)KVP H2O polo Piestany (SVK)
 
6-3

17th FINA World Masters. (07.aug.17    Monday )M70+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
15.00  Blue Thunder Masters (USAPerth Cockatoos (AUS) 7-8
16.00 H2Oldies (USA) SV Cannstatt (GER) 5-9

 

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *