17th FINA World Masters.(08.aug.17    )


 Другий день змагань,вболіваємо за нашу команду!

 

 

 

 

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M30+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
11.00MAFC Masters (HUN)The Olympic Club (USA) 8-14
12.00  WC Somovi (SRBSt- Petersburg Masters (RUS) 6-7
13.00WPC Kazan (RUS)Neptun VSC (HUN) 4-12
14.00Bay Area Masters (USABelarus Master (BLR) 19-7

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
12.00  Masters Old Fellows (BRAESE 80 (HUN) 4-7
13.00 Masters water polo team Aquatiko (UKR) Real Canoe N.C. (ESP) 8-6
14.00  Jadran Veterani (MNE Sport Club Brenntag (ROU) 8-8
Field of Play "E"
14.00 Hungarian Bull's Blood (HUN) . Milano A.S. DILETT (ITA) 31-1
15.00 The Olympic Club (USASV Rheinhausen 1913 (GER) 9-8
16.00WPC Uzhgorod (UKR) East Bay Masters Water Polo (USA) 7-8

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M40+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
15.00 Sport Club Brenntag (ROU)Belarus Master (BLR) 16-6
19.00Millennium (HUN) Pallanuoto Milano A.S.DILETT (ITA)
Field of Play "D"
16.00Masters Rio Waterpolo Club (BRA) OSC Senior (HUN) 12-6
Field of Play "F"
12.00 Darkside (USA) St-Petersburg Masters (RUS) 6-8
13.00 Water polo club Dynamo Kyiv (UKR)Oázis Sport Club (HUN) 5-11
14.00 Pampas (ARG)WC SOMOVI (SRB) 13-4

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M45+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
13.00Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA) Baltic Masters (RUS) 9-9
14.00YBL- Octopus (HUN) SV Rheinhausen 1913 (GER) 13-1
15.00Budai LTD (HUN)A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 5-1
16.00Polo Acuatioc Medellin Masculino (COL)Real Canoe N.C. (ESP) 8-5
Field of Play "F"
8.00 Helsingfors Simsällskap (FIN) Waterpolo Stadio (CHI) 4-3
9.00 St-Petersburg Masters (RUS Masters Water Polo Club Veteran 70 (CRO) 9-10
10.00KVP H2O Piestany (SVK) Blue Thunder Masters (USA) 4-9
11.00Tungsram SC (HUN) AMPA ECP 40 (BRA) 2-12

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M50+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
8.00  UWA City Beach Water Polo Club (AUS) Pampas (ARG) 6-4
9.00 Masters Water Polo Club Stara Sava (CRO) Dynamo Masters (RUS) 6-20
10.00 Bay Area Masters (USAMasters RIO Water Polo Club (BRA) 6-9
11.00Calgary Masters Water Polo Club (CAN)SV Rheinhausen 1913 (GER) 2-11
Field of Play "E"
10.00 Water polo club Kyiv (UKR) Old Boys Prague (CZE) 8-5
11.00 The Olympic Club (USAHappy Hippos (HUN) 5-10
12.00Master Old Fellows (est. Sao Paulo) (BRA Polytechnic S&WP Club (GBR) 6-3
13.00Sunday Boys (HUN) Scottsdale Water Polo (USA)
 
6-1

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M55+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
11.00 SV Cannstatt (GER)Petersburg Masters (RUS) 11-4
12.00  Sunday Boys (HUN)A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 6-10
13.00 Perth Cockatoos (AUS) Masters RIO Water Polo (BRA) 5-6
14.00 MC Walrus Budapest (HUN)Old Boys Prague (CZE) 12-5
15.00 Attaboy's Club (CAN) Santa Barbara Masters (USA) 0-14

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M60+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
8.00  HZC de Robben 55+/1 (NEDBlue Thunder Masters (USA) 11-3
9.00 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)UWA City Beach Water Polo (AUS) 5-3
10.00Pampas (ARG) SV Cannstatt (GER) 11-4
11.00Calgary Masters Water Polo Club (CAN

Perth Cockatoos (AUS) 6-5
12.00Veterans Association of water sports WP masters (UKR)
 
Düsseldorfer SC 1898 (GER)
6-6

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M65+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
15.00 KVP H2O polo Piestany (SVKSanta Barbara Masters (USA) 7-5
16.00 A.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITA)
 
SV Cannstatt (GER)
4-4

17th FINA World Masters. 08.aug.17  Tuesday M70+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "E"
8.00 SV Cannstatt (GER) Perth Cockatoos (AUS) 5-6
9.00 Blue Thunder Masters (USA) SV Poseidon Hamburg (GER) 5-3

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *