17th FINA World Masters.(09.aug.17    )


9 серпня  Будапешт чемпіонат світу з водного поло – 17th FINA World Masters.

17th FINA World Masters.(09.aug.17    ) M30+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
9.00Belarus Master (BLRNeptun VSC (HUN) 3-8
10.00WPC Kazan (RUSBay Area Masters (USA) 8-7
11.00The Olympic Club (USA)St- Petersburg Masters (RUS) 14-3
12.00 WC Somovi (SRB)MAFC Masters (HUN) 5-9

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
8.00 Hungarian Bull's Blood (HUN) Hungarian Bull's Blood (HUN) 8-4
9.00East Bay Masters Water Polo (USAC.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (ITA) 17-3
10.00WPC Uzhgorod (UKR)The Olympic Club (USA) 5-16
Field of Play "F"
11.00Masters Old Fellows-ECP/AMPA (BRA) Real Canoe N.C. (ESP) 6-8
12.00Sport Club Brenntag (ROUESE 80 (HUN) 8-9
13.00Jadran Veterani (MNEMasters water polo team Aquatiko (UKR) 7-6

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )M40+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
8.00Masters Rio Waterpolo Club (BRA)Sport Club Brenntag (ROU) 7-8
9.00OSC Senior (HUN)Belarus Master (BLR) 7-11
10.00 Water polo club Dynamo Kyiv (UKR)Darkside (USA) 7-13
11.00 Oázis Sport Club (HUNSt-Petersburg Masters (RUS) 8-11
12.00 WC SOMOVI (SRB) Triangle Water Polo (USA) 3-7
13.00Pallanuoto Milano A.S.DILETT. (ITA) Galatasaray Spor Klubu (TUR) 9-12

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )M45+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
11.00Polo Acuatioc Medellin Masculino (COL)Budai LTD (HUN) 20-4
12.00 Real Canoe N.C. (ESP)A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 9-9
13.00 St-Petersburg Masters (RUS) Helsingfors Simsällskap (FIN) 9-2
14.00Masters Water Polo Club Veteran 70 (CRO) Waterpolo Stadio ( CHI) 16-3
15.00Tungsram SC (45+) KVP H2O Piestany 9-3
16.00  AMPA ECP 40 (BRA) Blue Thunder Masters (USA) 14-7
Field of Play "E"
8.00YBL- Octopus (HUN)Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA) 14-8
9.00SV Rheinhausen 1913 (GER)Baltic Masters (RUS) 8-18

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )М50+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
8.00Field of Play "D" Bay Area Masters (USA) 3-11
9.00 SV Rheinhausen 1913 (GER)Masters RIO Water Polo Club (BRA) 5-11
10.00The Olympic Club (USA) Water polo club Kyiv (UKR) 6-5
11.00 Happy Hippos (HUN)Old Boys Prague (CZE) 14-4
Field of Play "D"
8.00 Sunday Boys (HUN)Master Old Fellows (est. Sao Paulo) (BRA) 7-8
9.00 Scottsdale Water Polo (USA)Polytechnic S&WP Club (GBR) 4-5
10.00Masters Water Polo Club Stara Sava (CRO)UWA City Beach Water Polo Club (AUS) 9-5
11.00Dynamo Masters RUS Pampas (ARG) 21-4
[table “94” not found /]

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )М55+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
14.00 Helsingfors Simsällskap (FIN) Old Boys Prague (CZE) 10-4
15.00Attaboy's Club (CAN MC Walrus Budapest (HUN) 0-20
Field of Play "F"
8.00 Masters RIO Water Polo Club (BRA) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 5-7
9.00Sunday Boys (HUN) St- Petersburg Masters (RUS) 10-5
10.00 Perth Cockatoos (AUS)SV Cannstatt (GER) 6-10

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )М60+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
12.00Santa Barbara Masters (USAPerth Cockatoos (AUS) 15-3
13.00   Veterans Association of water sports WP masters (UKR)Calgary Masters Water Polo Club (CAN) 4-6
14.00SV Cannstatt (GER)UWA City Beach Water Polo (AUS) 6-4
15.00 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA Blue Thunder Masters (USA) 3-2
16.00 Pampas (ARG) HZC de Robben 55+/1 (NED) 6-13

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )М65+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "E"
13.00Old Mission Bay Water Polo Club (USA)SV Poseidon Hamburg (GER) 7-0
14.00Perth Cockatoos (AUS)Helsingfors Simsällskap (FIN) 12-2
15.00 Kalevi Ujumiskol (EST)Santa Barbara Masters (USA) 9-5
16.00 SV Cannstatt (GER)KVP H2O polo Piestany (SVK) 3-9

17th FINA World Masters.(09.aug.17    )М70+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "E"
16.00 SV Poseidon Hamburg (GER)SV Cannstatt (GER) 3-9
17.00 H2Oldies (USA) Perth Cockatoos (AUS) 3-7

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *