17th FINA World Masters.(10.aug.17 )


10 серпня  Будапешт чемпіонат світу з водного поло – 17th FINA World Masters.

 

 

 

 

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M30+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
8.00 WPC Kazan (RUS) St- Petersburg Masters (RUS 10-9
9.00MAFC Masters (HUNBay Area Masters (USA) 13-8
10.00 Neptun VSC (HUN)WC Somovi (SRB) 14-9
11.00The Olympic Club (USA)Belarus Master (BLR 18-7

17th FINA World Masters. (10.aug.17    Monday )M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
8.00 Real Canoe N.C. (ESP)ESE 80 (HUN) 6-6
9.00 Jadran Veterani (MNEMasters Old Fellows-ECP/AMPA (BRA) 10-5
10.00Sport Club Brenntag (ROU)Masters water polo team Aquatiko (UKR) 9-8
Field of Play "E"
13.00 SV Rheinhausen 1913 (GER) C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (ITA) 23-3
14.00 WPC Uzhgorod (UKR) Hungarian Bull's Blood (HUN) 4-16
15.00East Bay Masters Water Polo (USA)The Olympic Club (USA) 8-15

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M40+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
11.00OSC Senior (HUN)Water polo club Dynamo Kyiv (UKR 12-14
12.00Pampas (ARG)Pallanuoto Milano A.S.DILETT. (ITA 10-11
13.00WC SOMOVI (SRBGalatasaray Spor Klubu 3-17
14.00Masters Rio Waterpolo Club (BRA)Oázis Sport Club (HUN 4-7
15.00  Belarus Master (BLR Darkside (USA) 7-9

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M45+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "F"
8.00 KVP H2O Piestany SV Rheinhausen 1913 (GER) 2-5
9.00 Budai LTD (HUN) Waterpolo Stadio (CHI) 5-21  5-21
10.00Tungsram SC (HUNClubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA) 6-11
11.00 Blue Thunder Masters (USA)Baltic Masters (RUS) 7-11
12.00A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)Helsingfors Simsällskap (FIN) 14-17
13.00 Real Canoe N.C. (ESP) St-Petersburg Masters (RUS 5-12

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M50+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
11.00 Scottsdale Water Polo (USA) UWA City Beach Water Polo Club (AUS) 7-2
12.00Calgary Masters Water Polo Club (CAN)Old Boys Prague (CZE) 4-7
13.00 Sunday Boys (HUN) Masters Water Polo Club Stara Sava (CRO) 8-5
14.00 Polytechnic S&WP Club (GBRPampas (ARG)  10-4
15.00 Bay Area Masters (USA) The Olympic Club (USA) 3-5
16.00  SV Rheinhausen 1913 (GER) Water polo club Kyiv (UKR)  7-14

17th FINA World Masters. (10.aug.17    Monday )M55+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
8,00St- Petersburg Masters (RUS) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 3-9
9.00 Perth Cockatoos (AUS)Sunday Boys (HUN) 4-15
10.00Masters RIO Water Polo Club (BRASV Cannstatt (GER) 6-10
Field of Play "F"
14.00 Attaboy's Club (CAN)Helsingfors Simsällskap (FIN) 4-17
15.00  Santa Barbara Masters (USA) MC Walrus Budapest (HUN) 5-8

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M60+

Час Команда Команда Рахунок
Field of Play "D"
12.00 Santa Barbara Masters (USA)Perth Cockatoos (AUS) 9-4
13.00Veterans Association of water sports WP masters (UKR)Calgary Masters Water Polo Club (CAN) 6-5
14.00 SV Cannstatt (GER) UWA City Beach Water Polo (AUS) 2-13
15.00 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)Blue Thunder Masters (USA) 5-9
16.00 Pampas (ARG) -HZC de Robben 55+/1 (NED) 14-6

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M65+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
14.00Kalevi Ujumiskol (ESTSV Cannstatt (GER) 6-2
15.00A.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITA)KVP H2O polo Piestany (SVK) 4-3

17th FINA World Masters.(10.aug.17 )M70+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
12.00  H2Oldies SV Poseidon Hamburg 3-4
13.00 Blue Thunder Masters SV Cannstatt 5-5

 

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *