17th FINA World Masters.(11.aug.17 )


11серпня  Будапешт чемпіонат світу з водного поло – 17th FINA World Masters.

 

 

 

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M30+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
10.00 St- Petersburg Masters (RUSBelarus Master (BLR) 7-9 Semifinals 7-9
11.00 Bay Area Masters (USA WC Somovi (SRB) 10-5
12.00 WPC Kazan (RUS)The Olympic Club (USA 5-11
13.00  MAFC Masters (HUNNeptun VSC (HUN) 3-9

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
12.00 The Olympic Club (USA) C.U.S.G.E.A.S. Milano A.S. DILETT (ITA) 18-4
13.00   East Bay Masters Water Polo (USA) Hungarian Bull's Blood (35+)HUN 4-17
14.00WPC Uzhgorod (UKR SV Rheinhausen 1913 (GER) 4-9
Field of Play "F"
8.00 Masters water polo team Aquatiko (UKR ESE 80 (HUN) 6-12
9.00 Sport Club Brenntag (RomaniaOU) Masters Old Fellows-ECP/AMPA (BRA) 9-5
10.00 Jadran Veterani (MNE)- Real Canoe N.C. (ESP) 10-5

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M40+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
15.00 Triangle Water Polo (USA) Oázis Sport Club (HUN 8-16
16.00Millennium (HUN) Darkside (USA 7
Field of Play "D"
8.00 Pampas (ARG) Masters Rio Waterpolo Club (BRA 7-16
9.00WC SOMOVI (SRB)Belarus Master (BLR) 4-12
10.00Sport Club Brenntag (ROU)Pallanuoto Milano A.S.DILETT. (ITA) 13-5
11.00 St-Petersburg Masters (RUS)Galatasaray Spor Klubu (TUR)

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M45+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
15.00KVP H2O Piestany (SVK) Budai LTD (HUN) 13-12
16.00 SV Rheinhausen 1913 (GER)Waterpolo Stadio (CHI 4-10
17.00 Tungsram SC (45+) Helsingfors Simsällskap (FIN) 4-10
Field of Play "F"
11.00Blue Thunder Masters (USA Real Canoe N.C. (ESP 8-12
12.00 AMPA ECP 40 (BRA) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA 11-2
13.00YBL- Octopus (HUN)St-Petersburg Masters (RUS) 13-3
14.00Polo Acuatioc Medellin Masculino (COL)Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA) 9-11
15.00 Masters Water Polo Club Veteran 70 (CRO) Baltic Masters (RUS) 6-4

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M50+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
8.00 UWA City Beach Water Polo Club (AUS)Calgary Masters Water Polo Club (CAN 5-3
9.00 Scottsdale Water Polo (USA) Old Boys Prague (CZE) 9-7
10.00Masters Water Polo Club Stara Sava (CRO) Bay Area Masters (USA 5-8
11.00Pampas (ARG)SV Rheinhausen 1913 (GER 6-7
Field of Play "E"
8.00  Master Old Fellows (est. Sao Paulo) (BRA)The Olympic Club (USA 10-11
9.00 Dynamo Masters (RUS)Water polo club Kyiv (UKR 9-6
10.00Masters RIO Water Polo Club (BRA)Sunday Boys (HUN 7-8
11.00Happy Hippos (HUN) Polytechnic S&WP Club (GBR) 7-2

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M55+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "E"
12.00  SV Cannstatt (GER) A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 3-4
13.00  Masters RIO Water Polo Club (BRA) Sunday Boys (HUN) 5-6
14.00Perth Cockatoos (AUS) St- Petersburg Masters (RUS) 7-8
15.00 Santa Barbara Masters (USA)Helsingfors Simsällskap (FIN) 11-4
16.00  Attaboy's Club (CAN) Old Boys Prague (CZE) 6-15

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M60+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
12.00 Düsseldorfer SC 1898 (GER)Santa Barbara Masters (USA) 7-9
13.00 Veterans Association of water sports WP masters (UKR) Perth Cockatoos (AUS) 7-2
14.00HZC de Robben 55+/1 (NED)UWA City Beach Water Polo (AUS) 12-2
15.00 SV Cannstatt (GERA.S.D. Europa Sporting Association (ITA) 10-12
16.00   Pampas (ARG)Blue Thunder Masters (USA) 4-8

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M65+

Час Команда Команда Рахунок
Field of Play "A"
8.00 SV Poseidon Hamburg (GER)Helsingfors Simsällskap (FIN) 15-2
9.00 Old Mission Bay Water Polo Club (USA) Perth Cockatoos (AUS) 7-1
10.00SV Cannstatt (GER)Santa Barbara Masters (USA) 0-4
11.00 A.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITAKalevi Ujumiskol (EST) 3-3

17th FINA World Masters.(11.aug.17 )M70+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
8.00 SV Poseidon Hamburg (GER)- Perth Cockatoos (AUS) 4-7
9.00Blue Thunder Masters (USA) H2Oldies (USA)
5-4

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *