17th FINA World Masters.(12.aug.17 )


12 серпня  Будапешт чемпіонат світу з водного поло – 17th FINA World Masters.

 

 

 

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M30+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
14.15St- Petersburg Masters (RUS)WC Somovi (SRB) 6-7
15.30Belarus Master (BLR)Bay Area Masters (USA 8-11

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
16.45 CUSGEAS Milano (ITA) 35+Real Canoe NC (SPN)35+ 7-15
Field of Play "E"
8.00WPC Uzhgorod (UKR) 35+ Mst Old Fellows (BRA) 35+  5-4
9.15 East Bay Masters  (USA) 35+ -SC Brenntag (ROU) 35+  9-14
10.30SV Rheinhausen (GER) 35+Mst WP Aquatiko (UKR) 35+ 13-8
11.45The Olympic Club (USA) ESE 80 (HUN) ( 8-9
13.00Bull's Blood 35+Jadran Veterani (MNE) 35 9-4

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M40+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "C"
10.30Pampas (ARG)WC SOMOVI (SRB) 13-10
11.45Masters Rio Waterpolo Club (BRABelarus Master (BLR)  14-8
13.00Triangle Water Polo (USA) Darkside (USA) 9-13
14.15 Pallanuoto Milano A.S.DILETT. (ITAGalatasaray Spor Klubu (TUR 9-17
15.30Sport Club Brenntag (ROU St-Petersburg Masters (RUS) 6-11
19.00Sport Club Brenntag (ROU) Millennium (HUN 8-19

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M45+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "A"
11.45Helsingfors Simsällskap (FINBlue Thunder Masters (USA) 6-8
13.00  Tungsram SC (HUN Real Canoe N.C. (ESP) 11-7
14.15  A.S.D. Europa Sporting Association (ITA)St-Petersburg Masters (RUS) 14-10
15.30Polo Acuatioc Medellin Masculino (COL)Baltic Masters (RUS) 8-6
16.45AMPA ECP 40 (BRA)YBL- Octopus (HUN) 4-10
18.00Clubul Sporturilor nautice Imperial Sport (MDA)Masters Water Polo Club Veteran 70 (CRO) 8-19

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M50+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "F"
10.30 Masters Water Polo Club Stara Sava (CRO) Pampas (ARG)  9-7
11.45 Bay Area Masters (USA)SV Rheinhausen 1913 (GER 8-5
13.00 Master Old Fellows (est. Sao Paulo) (BRA)Water polo club Kyiv (UKR) 6-7
14.15 Masters RIO Water Polo Club (BRAPolytechnic S&WP Club (GBR 9-4
15.30The Olympic Club (USA Dynamo Masters (RUS 6-8
16.45Sunday Boys (HUN) Happy Hippos (HUN 3-11

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M55+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
8.00Attaboy's Club (CAN)Perth Cockatoos (AUS 4-10
9.15Helsingfors Simsällskap (FIN)Masters RIO Water Polo Club (BRA) 10-11
10.30 Sunday Boys (HUN) Old Boys Prague (CZE) 7-6
11.45  MC Walrus Budapest (HUN)SV Cannstatt (GER) 11-12
13.00    A.S.D. Europa Sporting Association (ITA) Santa Barbara Masters (USA) 2-3

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M60+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "E"
14.15Perth Cockatoos (AUS)SV Cannstatt (GER) 7-5
15.30  Calgary Masters Water Polo Club (CAN) Pampas (ARG) 9-7
16.45 A.S.D. Europa Sporting Association (ITA Veterans Association of water sports WP masters (UKR) 5-4
Field of Play "F"
8.00Santa Barbara Masters (USABlue Thunder Masters (USA) 9-3
15.30 HZC de Robben 55+/1 (NED) Düsseldorfer SC 1898 (GER) 9-7

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M65+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "D"
8.00 Perth Cockatoos (AUS) Santa Barbara Masters (USA) 3-8
9.15  KVP H2O polo Piestany (SVK Helsingfors Simsällskap (FIN) 14-1
10.30 Kalevi Ujumiskol (EST) SV Poseidon Hamburg (GER) 5-4
11.45 Old Mission Bay Water Polo Club (USAA.S.DILETT.Bogliasco 1951 (ITA) 5-6

17th FINA World Masters.(12.aug.17 )M70+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
16.45Perth Cockatoos (AUS) SV Poseidon Hamburg (GER 3-2
18.00   Blue Thunder Masters (USA)SV Cannstatt (GER) 10-9

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *