17th FINA World Masters.(13.aug.17 )


13 серпня  Будапешт чемпіонат світу з водного поло – 17th FINA World Masters.

 

 

 

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M30+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "B"
11.30WPC Kazan (RUS) MAFC Masters (HUN) 7-16
Field of Play "C"
15.30The Olympic Club (USA) Neptun VSC (HUN 10-9
17.45Budakalaszi SC The Olympic Club 13-10

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M35+

Час Команди Команди Рахунок
Field of Play "E"
11.30The Olympic Club (USA)Jadran Veterani (MNE 7-5
Field of Play "A"
11.30CUSGEAS Milano Masters Old Fellows-ECP/AMPA (BRA 6-10
12.45Real Canoe NC WPC Uzhgorod (UKR 11-14
15.15East Bay Masters Water Polo (USAMasters water polo team Aquatiko (UKR) 0-5
16.30Sport Club Brenntag (RomaniaOU)SV Rheinhausen 1913 (GER) 11-7
Field of Play "С
16.45ESE 80 (HUN) Hungarian Bull's Blood (HUN) 6-14

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M40+

Час Команди Команди Рахунок
12.45Triangle WP Pln. Milano 10 - 14
14.00SC Brenntag Oazis Sport Club 12-8
14.00Darkside Galatasaray SK 11-4
15.15Sist. Integrati Oggun de PA 11-2
19.00Millenium HUN S.Petersburg Mst 16-3

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M45+

Час Команди Команди Рахунок
10.15AMPA ECP CSN Imperial Spt 10 -  8
14.15YBL Octopus Club Veteran 70 8 -  7
15.15Europa Sporting PA Medellin  5 -  8
17.45S.Petersburg Mst Baltic Masters 8 - 10
17.45English Roses WP PA Medellin 11 -  1

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M50+

Час Команди Команди Рахунок
10.15The Olympic Club Sunday Boys 10 -  4
10.15WPC Kyiv Masters Rio WC  9 - 12
13.00Dynamo Masters Happy Hippos  8 -  7
16.30Mst Old Fellows Polytechnic Club  6 -  5

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M55+

Час Команди Команди Рахунок
9.00MC Walrus Europa Sporting 10 -  8
11.45SV Cannstatt St. Barbara Mst  6 -  8
15.15Helsingfors SimOld Boys Prague  8 -  6
16.30Masters Rio WC Sunday Boys 4 -  7

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M60+

Час Команди Команди Рахунок
9.00Blue Thunder Mst HZC De Robben  6 - 11
10.15PampasVeterans of WP  7 - 11
10.15St. Barbara Mst Duesseldorfer SC  9 - 10
10.30Calgary Mst WPC Europa Sporting 10 -  4
11.30

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M65+

Час Команди Команди Рахунок
9.00Blue Thunder Mst HZC De Robben  6-11
9.15Kalevi Ujumiskol ASD Bogliasco 4 -  2
12.45Perth Cockatoos Helsingfors Sim.  9 -  4
14.00St. Barbara Mst KVP H2O Piestany  5 -  7

17th FINA World Masters.(13.aug.17 )M70+

Час Команди Команди Рахунок
8.00Perth Cockatoos Blue Thunder Mst 6-5
8.00Poseidon Hamburg SV Cannstatt  1 - 10

 

 

 

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *